قالب وردپرس

آشنایی با افزونه سئو وردپرس (yoast)

ب

افزونه سئو وردپرس  (yoast) در چند نسخه اخیر وردپرس  به یکی از افزونه های واجب آن تبدیل شده است و نبود آن یک هشدار برای صاحب سایت است . این افزونه را می توانید از مخزن وردپرس دریافت کنید . این افزونه بسیار بسیار کاربردی است و بهترین افزونه در امر سئو وردپرس حساب می شود . …

معرفی افزونه سئو (yoast)   :

افزونه سئو وردپرس یکی از بهترین افزونه هایی است که می تواند کار صاحب سایت را راحت تر کند ، می تواند نقشه سایت ، سئو سایت و … را برای شما فعال کند . تا هر مشکلی در سئو سایت شما وجود داشت به شما خبر دهد .

این افزونه در نسخه های اخیر وردپرس به افزونه حیاتی تبدیل شده است و استفاده از آن برای تمامی سایت های وردپرسی امری واجب به شمار می رود .

نحوه کار افزونه :

این افزونه با استفاده از آخرین متود های موتور های جستجوگر ، وب سایت شما را سئو می کند و باعث بهبود رنک سایت شما می شود . درضمن این افزونه با استفاده از سایت onepage به شما می گوید که وب سایت شما در موتورهای جستجو ایندکس می شود یا نه ، و کار هایی از این دست که هر افزونه ای نمی تواند انجام دهد .

ویژگی های افزونه :

این افزونه در آپدیت های اخیر امکانات بسیار زیادی را به خود اختصاص داده است مانند افزودن ابزار وب مستر گوگل که امروزه استفاده از آن بسیار مناسب است .

ساخت نقشه سایت که به موتور های جستجوگر در ایندکس سایت شما کمک می کند و امکانات مربوط به سئو دسته ها و حتی کلمات کلیدی سایت ، بزودی آموزشی در مورد

حتما بخوانید  آموزش ساخت یک گالری تصویر در وردپرس بدونه افزونه

سئو کلمات کلیدی قرار خواهیم داد .

هاست

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

ده + دوازده =