بیست تم - مرجع دانلود رایگان قالب و افزونه وردپرس

قالب وردپرس Checkout مناسب برای نمونه کار و فروش فایل - بیست تم

قالب وردپرس

قالب وردپرس Checkout مناسب برای نمونه کار و فروش فایل

با پرداخت و آسان دیجیتال دانلود ، شما می توانید فروشگاه کالاهای دیجیتال خود را برای فروش عکاسی، فایل های صوتی، کتاب های الکترونیکی، فیلم و غیره ایجاد کنید.

پرداخت همچنین شامل چندین طرح زیبایی طراحی شده است که به شما کمک می کند یک کسب و کار حرفه ای و زیبا و یا وب سایت نمونه کارها ایجاد کنید. یک صفحه تیم ایجاد کنید، جداول قیمت گذاری، توصیفات و موارد دیگر را اضافه کنید!

وب سایت خود را به یک بازار پر از تجمع تبدیل کنید.

به دنبال ایجاد یک کسب و کار، آژانس یا سایت نمونه کارها هستید؟

شما همچنین می توانید Checkout را برای ساختن یک نمونه کارآمد و پرطرفدار برای کمترین عکاسی، کارهای طراحی، پروژه های صوتی یا ویدئو مورد استفاده قرار دهید. از جعبه گالری ظریف برای نمایش یک سری از تصاویر استفاده کنید.

 

پرداخت شامل یک صفحه تیم و یک ویجت پروفایل Gravatar است که به شما امکان می دهد اعضای تیم خود را با یک نمایه کوتاه و لینک ها معرفی کنید.

صفحه شرکت خود را در زیر شبکه تیم اضافه کنید تا این صفحه را به یک صفحه درباره صفحه زیبا تبدیل کنید.

 

هنگامی که Checkout را فعال میکنید، به صفحه Getting Started هدایت می شوید.

 

طراحی پرداختی دارای یک طرح ریز و درخشان است، به این معنی که سایت شما با توجه به اندازه صفحه نمایش، از دسکتاپ تا تلفن همراه متناسب خواهد بود.

تمام صفحات و ویژگی ها برای کار بر روی هر دستگاه بهینه سازی شده اند.

 

 

شما می توانید یک وب سایت عکاسی ایجاد کنید، شما می توانید فایل های صوتی، آلبوم های کامل، کتاب های الکترونیکی، فیلم ها، منابع طراحی و غیره را به فروش برسانید!

 

 

Easy Digital Downloads چیست؟

Easy Digital Downloads یک پلاگین رایگان وردپرس است که شما را قادر به فروش کالاهای دیجیتال در وب سایت شما می کند.

EDD کاملا اختیاری است و فقط اگر شما مایل به فروش محصولات دیجیتال در وب سایت خود هستید، لازم است. اگر چه EDD 100٪ رایگان است، می توانید از افزونه ها برای افزودن ویژگی های بیشتر به سایت خود استفاده کنید 

 

لینک دانلود قالب
ton] هاست

این مطلب توسط ارسال شده است.

همیشه آرزو داشتم یک منبع آموزشی فارسی وردپرس و همچنین منبع دانلود رایگان می بود تا علاوه بر ساده شدن مطالب ، خود نیز با دوستان تبادل اطلاعات می کردم تا هزاران ایرانی را به وردپرس و دنیای وبمستری علاقمند کنم ، آن آرزو ، اکنون "بیست تم" نام دارد ...

.

نظرات و ارسال نظر