آموزش افزونه ها در مخزن وردپرس

آموزش افزونه ها در مخزن وردپرس

در پست قبلی وب سایت با کارکرد اصلی وردپرس آشنا شدیم در این پست قصد داریم بیش تر از قبل با کارکرد افزونه های وردپرس آشنا شویم . فروشگاه ساز ها ، افزونه های امنیت و …. پس با ما همراه باشید .

افزونه چیست ؟

بهتر است دوباره مطالب پست قبل را مرور کنیم . افزونه ها کد ها یا صفحاتی هستند که به وردپرس اضافه می شوند تا وردپرس را در زمینه هایی که ضعیف است یاری کنند یا بعضی افزونه ها مانند افزونه های امنیت ، دسترسی وردپرس به هاست را کنترل می کنند تا اگر خطری هاست را تهدید کرد به موقع اقدام کنند .

افزونه ها چه کاربردی دارند ؟

افزونه ها یا پلاگین ها کاربرد های مختلفی دارند بعضی از آنها سئو سایت را چک می کنند . بعضی امنیت وب سایت را افزایش می دهند و بعضی دیگر به صورت کامل کاربرد سایت را تغییر می دهند ! افزونه های فروشگاهی از این دسته هستند زیرا با استفاده از ایجاد تغییرات در وردپرس آن را به فروشگاه تبدیل می کنند .

آموزش نصب افزونه ها

برای نصب افزونه ها در وردپرس قسمتی به نام “افزونه” در منوی اصلی وردپرس قرار دارد که با آورن موس بر روی آن گزینه “افزودن” به آن اضافه می شود . از آن قسمت می توان افزونه های مختلفی را نصب و استفاده کرد .

مخزن افزونه چیست ؟

وردپرس برای جمع آوری افزونه ها و ایجاد منبع یک سایت درست کرده است تا دیگر کسی نتواند به نام وردپرس افزونه جعلی ایجاد کند و سایت شما را از بین ببرد . برای مشاهده مخزن وردپرس اینجا کلیک کنید .

دانلود رایگان افزونه فارسی ساز قالب و افزونه وردپرس
از دست ندهید !

همیشه آرزو داشتم یک منبع آموزشی فارسی وردپرس و همچنین منبع دانلود رایگان می بود تا علاوه بر ساده شدن مطالب ، خود نیز با دوستان تبادل اطلاعات می کردم تا هزاران ایرانی را به وردپرس و دنیای وبمستری علاقمند کنم ، آن آرزو ، اکنون "بیست تم" نام دارد ...

عضویت

اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

[mailpoet_form id="1"]

تعداد علاقه‌مندانی که تاکنون عضو خبرنامه ما شده‌اند

۱۲

مقاله های مرتبط :

مشاهده همه محصولات

هنوز دیدگاهی منتشر نشده است