قالب وردپرس حرفه ای ویدئو آموزشی Vlogger

قالب وردپرس حرفه ای ویدئو آموزشی Vlogger

قالب وردپرس حرفه ای ویدئو آموزشی Vlogger

تعاملات کاربر، رتبه بندی، نمایش ها

افزونه ReAktions T2G همراه با تم Vlogger Video WordPress کاملا سازگار است و باعث می شود تا تعداد زیادی از تعاملات به عنوان:

  • به اشتراک گذاری اجتماعی
  • علاقه مندی ها
  • تعداد دیدگاهها
  • رتبه بندی ستاره ای

ویدجت سفارشی

ویدجت های سفارشی ما برای اضافه کردن لیست های ریز عکس از پست ها یا مجموعه ها، با گزینه های بسیاری مانند ریز عکس ها / نمایش پنهان و تعاملات نمایش / پنهان هستند.

احتمالا عملکرد شگفت انگیز از موضوع، یک ویژگی منحصر به فرد و هرگز قبل از طراحی، رابط کاربری آموزشی چشم نواز و کاربر پسند برای دوره های ویدئویی خود، کانال های ویدئویی DIY، مدرسه فیلم حرفه ای، کانال تناسب اندام و هر چیز دیگری!

سری فیلم و لیست پخش

فیلم ها و سریها را با سهولت مدیریت کنید! ایجاد لیست پخش نامحدود و اضافه کردن فیلم های نامحدود، سفارش آنها، طراحی را انتخاب کنید و در لحظات ایجاد صفحه کامل آنلاین درس، و یا بهترین کانال های ویدئویی خنده دار آنلاین!

یوتیوب “پیگیری”

نگران نباشید، شناسه نمایه YouTube یا شناسه کانال خود را اضافه کنید تا به راحتی دکمه «پیگیری» را در بالای صفحه اضافه کنید تا بتوانید پیروان خود را به سرعت افزایش دهید.

ترجمه شده

تمام قالب ها و پلاگین ها با سیستم ترجمه استاندارد WordPress ساخته شده اند و شما می توانید هر رشته را با سهولت با استفاده از نرم افزار PoEdit رایگان با فایل های .pot ارائه شده ترجمه کنید.

 

تم وردپرس ویدئو شما

اگر شما به دنبال ویدئو WordPress کامل برای کسب درآمد از کانال یوتیوب خود، کسب مشترکات و یا ایجاد یک وب سایت برجسته برای دوره های آنلاین و یا آموزش، Vlogger راه حل کامل شما است.

 

ویژگی ها

نصب اتوماتیک

کاملا قابل تنظیم

سفارشی کردن منوها

دستگاه پخش ویدئو

آموزش های ویدیویی حرفه ای

تبلیغات و کسب درآمد

ویژوال صفحه ساز

تن از کد کوتاه سفارشی

وارد کردن خودکار ویدیو از یوتیوب

پشت سر هم

 

لینک دانلودقالب

مدیر سایت بیست تم ، مترجم مقاله‌های آموزشی ، قالب و افزونه وردپرس و خدمات پشتیبانی سایت

عضویت

مقاله های مرتبط :

جدیدترین محصولات فروشگاه ما

مشاهده همه محصولات

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.